Skip links

Instagram Hikâye İzlenme Hilesi

Instagram kullanıcılarının neredeyse tamamının en çok şikayetçi olduğu kısım hikayelerinin yeterli sayıda izleyici tarafından izlenmemesidir. Bunun önüne geçmek için de çeşitli yöntemlere başvurulmaktadır. Bunlardan en meşhur olanı ise Instagram hikâye hilesidir. Instagram hikâye hilesi sayesinde kullanıcılar hikayelerini kısa sürede yüzlerce, binlerce kişi tarafından izlenmesini sağlar. Özellikle yüksek takipçisi olan mizah, bilim, blog hesaplarının başvurduğu bu yöntem, sayesinde hikâye reklamlarından daha fazla gelir elde ederler.

Instagram Hikâye Görüntüleme Hilesi

Instagram hikâye görüntüleme hilesi sistemimizde aktif olarak çalışmaktadır. Anlık olarak gönderilen hizmetimizle kısa sürede yüzlerce hikâye görüntülenmesine sahip olabilirsiniz. Instagram hikâye görüntülenmesini kullanabilmek için hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Eğer hesabınız herkese açıksa yukarıda yer alan giriş bölümünden giriş yapabilir ve ücretsiz elde ettiğiniz kredilerle dilediğiniz hizmeti kullanabilirsiniz. Sistemimiz yeni kullanıcılarına ücretsiz kredi vermekte ve bu ücretsiz kredi belirli sayılarla sınırlıdır. Sizde ücretsiz kredi kazanmak istiyorsanız hemen sistemimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Instagram Hikâye İzlenme Hilesi Şifresiz Bir Hizmettir

Sistemimizde yer alan Instagram hikâye izlenme hilesi şifresiz bir hizmettir ve hizmetlerimizi kullandığınız süre boyuna sizden hiçbir şifre bilgisi istenmemektedir. Biz sistemimizi öncelikle kullanıcılarımızın güvenliğinin sağlanmasını konusunda ayarlamaktayız ve sistemimizi kullandığınız süre boyunca güvenliğiniz konusunda garanti verebiliriz.  Şifresiz hikâye izlenme sayesinde reklam verenlere hikâye izlenmenizi yüksek gösterebilir ve hesabınızdan daha fazla gelir kazanmanızı sağlayabilirsiniz. Oldukça düşük bir kredi ile elde edebileceğiniz bu hizmeti daha fazla hesabınızda veya tüm hikayelerinizde kullanmak istiyorsanız sistemimizden düşük miktarlara kredi satın alabilirler ve uzun süre hizmetimizi kullanabilirsiniz.

 

Instagram Hikâye İzleme Hilesi

Instagram hikâye izleme hilesi sürekli güncellenmektedir ve Instagram botlarının hileyi kullananları tespit etmesi zorlaşmaktadır. Buda hizmeti kullanan hesapların keşfet engeli yemesinin önüne geçer. Hikâye izlenmesinin keşfet bölümüne düşmeniz için doğrudan veya dolaylı katkısı olup olmadığı henüz bilinmemekle birlikte botlar tarafından tespit edilen her hile keşfe bölümüne girmenizi engelleyebilmektedir. Yaptığımız araştırmalar sonucunda sistemimizi aktif olarak kullanan kullanıcıların herhangi bir engel yemediğini söyleyebiliriz. Tabi bu hileyi orantılı kullandığınız sürece geçerlidir.

 

Sitemizde yer alan video beğeni hilesi, Instagram fotoğraf beğeni hilesi, yorum hilesi gibi diğer hizmetlerimizden yararlanmak için sistemimize giriş yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

Giriş Yap